خبر اختصاصی پنج بازیگر پیشتاز مرد امسال سریال های کره ای

maryam_eco2003

تیم ترجمه اختصاصی آفتابگردان
پشتیبانی و فنــی
امتیاز دریافت شده از دیگران
2,503

[SUCCESS=عاشق ترین ها و پرطرفدارترین ها را بشناسیم]امسال بسیاری از بازیگران به دلیل نقش جذاب و عاشقانه خود در سریال های مختلف تیتر اخبار بودند.
بیایید با برخی از این بازیگران که توانستند دل صدها طرفدار را به دست آورند، آشنا شویم.[/SUCCESS]

hyeri ryu jun yeol، در پاسخ 1988

ریو جون یول در "پاسخ 1988" از tvN عنوان "پسر دخترکُش" را به خود اختصاص داد. او نقش اصلی سریال را
بدر نقش جونگ هوان بازی کرد و در حال حاضر به دلیل شخصیت جذابش، محبوبیت بسیاری کسب کرده است.
او و دوک سون، با بازی Hyeri، دوستان دوران کودکی بودند و همیشه مثل خواهر و برادرا سر همه چیز باهم بحث می کردند.
با این حال، وقتی همراه هم بودند به طور غیر منتظره در کوچه تصادف می کنند، جونگ هوان از همان موقع برای اولین بار دوست قدیمی اش دوک سون را به چشم یک زن نگاه می کند

در قسمت پخش شده در 14 نوامبر، بسیاری از بینندگان عاشق روی مردانه ی جونگ هوان شدند،
وقتی که دوک سون در یک اتوبوس در حال حرکت، با پوشش او و در حلقه ی مردم از او محافظت کرد
بینندگان حاضر در صحنه می گفتند: «این دیوانه است"، "من موندم چی بگم،" و "چه عاشقانه."

از سکانس یونگ هوان و دوک سون در کوچه تا صحنه به شدت رمانتیک روی مردانه و عاشقانه ی جونگ هوان
در اتوبوس، ریو جون یول عملاً توانست توجه بسیاری از بینندگان زن را به خود جلب کند.

Park Seo Joon

پارک سو جون از "او زیبا بود" شبکه MBC هم به دلیل بازی بسیار خوبش در نقش جی سونگ جون
علاقمندان بسیاری کسب کرده است. بسیاری از دختران بی اختیار عاشق معاون سردبیر مجله MOST شده اند،
شخصیتی که جلوی همگان دقیق و سخت عمل می کند، اما در واقعیت، بی گناه، جذاب و دلرباست.

پارک جو سون از طریق بازی در "او زیبا بود،" که اخیراً شروع و به پایان رسید، توانست موقعیت خود را
به عنوان یک بازیگر نقش اول مرد پس از چهار سال از اولین بازی ارتقا داد.

او به عنوان اولین عشق کیم هه جین (هوانگ جونگ اوم) در نقش جی سونگ جون محبوبیت زیادی به دست آورد.
این سریال یک موفقیت بزرگ با ریتینگ بالای 16.7 درصد بود. پارک سو جون، به دلیل موفقیت بزرگ سریال قبلیش
"بکُش خلاصم کن،" هم اکنون عنوان "پادشاه کمدی های عاشقانه" را به خود اختصاص داده است.

Lee Sang Yoon

لی سانگ یون هم، که نقش چا هیون سوک (همکلاسی دبیرستان ها نو را و همچنین استاد دانشگاه در حال حاضر او)
را در "دوباره 20" شبکه tvN بازی کرد،
طرفداران زیادی را از بین زنان به دلیل بازی در این سریال به دست آورد.

چا هیون سوک، که به شدت در کارش حرفه ای است، هر وقت با عشق اولش ها نو را (چویی جی وو) هست، تبدیل به
یک نوجوان نابالغ می شود. وقتی ها نو را کنارش هست، آزرده و خشن رفتار می کند
اما همیشه با کارهای کوچکی که دور از چشم او برایش انجام می دهد، محبت و توجهش را بروز می دهد.

این روی عاشقانه و کمدی چا هیون سوک است که دل بسیاری از بینندگان را به دست می آورد. در گذشته لی سانگ یون
به خاطر تحصیلات بالایی که داشت، بازیگر بسیار محبوبی بود. اما، با سریال "دوباره 20" او توانست عنوان
«سلطان کمدی رمانتیک" را نیز به خود اختصاص دهد.

او در یک مصاحبه گفت: "من با این سریال توانستم به بینندگان یک روی کمدی تر و روشنتر از خودم را نشان دهم،
چیزی که آنها قبلاً ندیده بودند. "

Lee Dong Wook

لی دونگ ووک ابا سریال جدید "آدامس بادکنکی" از شبکه tvN به خاطر رابطه عاشقانه اش با جونگ ریو وون
توانست طرفداران زیادی را جلب کند.

دو کاراکتری که آنها بازی کردند، از کودکی تا زمانی که رابطه ای عاشقانه و بیگناه پیدا کنند، با هم دوست بودند.
بنابراین، سریال مورد عشقی است که بین دو تا از بهترین دوستان شکل می گیرد و
لی دونگ ووک نقش د.وسـ.ـت پـ.ـسر بسیار کاملی را بازی می کند که همه آرزویش را دارند. به ویژه در قسمتی که
در 17 نوامبر پخش شد، لی دونگ ووک پس از گفتن این دیالوگ به جونگ ریو وون قلب تمام بینندگان را به تپش آورد:
"من وقتی با تو هستم، شادترین آدم دنیام" سپس برای اجرای یک بوسه زیبا به سمتش می رود.

So JI Sub

سو جی ساب پس از دو سال از آخرین کارش، با جدیدترین سریالش (اوه ونوس من) در این فهرست قرار گرفت،
تنها پس از دو قسمت، سو جی ساب از طریق ایفای نقشی باملاحظه و جذاب توانست توجه و عشق
زیادی را به خود جلب کند. سو جی ساب در نقش کیم یونگ هو، مربی بهداشت
معروف جهان، نقش یک انسان خارق العاده را بازی کرد که همواره به کانگ جو اون کمک می کند

نقش کانگ جو یون را شین مین آه بازی کرده است. بسیاری از طرفداران بخصوص در سکانسی خوشحال می شوند که کیم یونگ هو
به کانگ یون جو کمک می کند، در این صحنه کانگ یون جو به دلیل شوک پس از فهمیدن خیانت دوست پسرش در هتل، از حال رفته بود.

در این سکانس خاص، کیم یونگ هو به کانگ جو اون کمک می کند
و او را از کمر در آغوش می گیرد، که باعث غش و ضعف بینندگان می شود.

ترجمه خبر: مَری (maryan_eco2003)
تیم ترجمه آفتابگردان

امتیاز دریافت شده از دیگران
460
قبل هرچی این نظر شخصی خود بنده فرد عادی هستم نه متنقدم نه کارشناس به عنوان کسی سریال دیده حرف میزنم نه بیشتر
Lee Sang Yoon خب میشه گفت واقعا قشنگ بازی کرد البته در سریال بازی دروغ انجا خیلی توانمند بود
So JI Sub سریال ندیده ایشون توش ندرخشه بازی مرکه هرسریالی ازش دیدم واقعا قشنگ و بازی عالی بوده
Park Seo Joon در سریال منو بکش زیادی نقش خاص نبود اما بعضی از صحنه مرکه بازی کرد
جادوی عشق خیلی بیشتر تحت تاثیر قرار گرفتم تا منوبکش منظورم دراینجا منظورم نقش ایشون نه سریال
اا فیلم دیدم خواب .... دقیق اسمش یادم نیست انجا نقش متوسط بود
اما اوزیبا خیلی خوب بازم جادوی عشق بیشتر تحت تاثیر قرارگرفتم
زیبای درون خب نقش واقعا فرو رفته بود

Lee Dong Wook

ایشون بازیگران بسیار توانمند 14 یا 13 سریال نقش اصلی بازی کرده
5 نقش مکل داشته
مرد اهنی ایشون بازی نسبتا بدی نداشتن اما خب میشه گفت متوسط رو به پایین

Hotel King یکی سریال ایشون قشنگ بازی کرده بودن

Wild Romance عشق وحشی خوب اشون خیلی توی نقش فرو رفته خودسریال زیاد جالب نبود خب نقش خوب فرو رفته بود

Scent of a Woman این یکی میشه گفت واقعا قشنگ ترین بود

My Girl بازی عالی بود خیلی سریال دوست داشتم دارم سریال خوب دیگه زیاد بازی کرده

[BCOLOR=#000000]بقیه سریالش یادم نیست [/BCOLOR]
اریو جون یول 2015 دو سریال هنوز ندیدم بازی کرده

بالا